Nasza oferta

Projektowanie ogrodów
Projekt Szkic Pulpit

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu architektury krajobrazu. Specjalizujemy się  w projektowaniu, zakładaniu oraz pielęgnacji ogrodów przydomowych i przestrzeni komercyjnych. Naszą ofertę kierujemy zarówno do inwestorów prywatnych, jak i publicznych.

Pielęgnacja ogrodów
Człowiek kosi trawnik

Pielęgnacja terenów zielonych, obejmuje wiele różnych aspektów. Oferujemy profesjonalną i kompleksową usługę, w skład której wchodzi przycinanie drzew i krzewów, opryski, koszenie trawników, a także nasadzenia i przesadzanie roślin. Nasza ekipa ogrodników wykonuje również takie prace jak:

- wertykulacja,

- nawożenie trawników,

- zwalczanie chorób,

- zwalczanie szkodników,

- zabezpieczanie roślin na zimę,

- całoroczna pielęgnacja ogrodów,

- sprzątanie posesji,

Zakładanie ogrodów
ogród Botaniczny
brukowanych dróg
mokra trawa

Tworzymy ogrody od wielu lat. Zakładanie ogrodów najczęściej poprzedzamy wykonaniem autorskiego projektu, jednak możemy też działać na podstawie gotowej koncepcji dostarczonej przez Klienta. 

Usługi brukarskie

Prócz wymienionych prac ogrodniczych ważną częścią oferty są usługi brukarskie. Nasze doświadczenie pozwala nam na doradztwo naszym Klientom. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza zajmie się ułożeniem kostki brukowej, tak aby wizualne scaliła się z florą.

Zakładanie trawników

Usługi ogrodnicze, dotyczą także zakładania trawników. W zależności od preferencji Klienta siejemy trawę lub układamy ją z rolki, aby trawa rosła bujna i zdrowa montujemy również systemy nawadniające. Gdy tylko pojawi się taka potrzeba, służymy pomocą i wiedzą z zakresu szeroko pojętego projektowania ogrodów.

Systemy nawadniania
Wąż ogrodowy Kropidło

Oferujemy naszym klientom projekt systemów nawadniających. Pracujemy na bazie komponentów znanych i cenionych marek takich jak: hunter i rain bird. Przy umowie na projekt systemu nawadniającego realizacja jest w cenie. 

 

Skontaktuj się z nami!

Thanks for submitting!
  • Facebook